Klik op deze link voor Programmatuur voor organisaties
Running Running SBO AutomationSBO Automation
Klik op deze link als u niet of niet correct in de uitslag voorkomt.(Select this link if you cannot find your results)

Klik op deze link voor een toelichting op de uitslag van een bepaald evenement.
Evenementen: AMA02
 
Pagina 10 : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Klas. Naam Plaats Land Nettotijd Tussentijd
2251  Deitermann, Eckart    Nordhorn  1:57:41   
2252  Alloo-Oost, Maroesjka    Almere  NL  1:57:41   
2253  Evangelista, Roberto    Amsterdam  NL  1:57:41   
2254  Doef, Jeroen v/d  Ouderkerk Amstel  NL  1:57:41   
2255  Kiets, Peter    Huizen  NL  1:57:42   
2256  Amisawa, Shoichira   Uithoorn  NL  1:57:42   
2257  Boonstra, Albert    Utrecht  NL  1:57:42   
2258  Sevink, Henk   Leusden  NL  1:57:46   
2259  Dekker, Marten   Almere  NL  1:57:46   
2260  Jonge, Daniel de  Ysselstein Ut  NL  1:57:46   
2261  Demiraj, Sadik    Tirana  ALB  1:57:46   
2262  Sommeling, Erwin    Aalsmeer  NL  1:57:48   
2263  Schaaf, Gurbe v/d  Emmen  NL  1:57:49   
2264  Bovenkamp, Jeroen v/d  Amsterdam Zuidoost  NL  1:57:51   
2265  Flipsch, Jan   Nieuwegein  NL  1:57:52   
2266  Arduin, Vilmar   Almere  NL  1:57:52   
2267  Willemsen, Bob   Almere  NL  1:57:55   
2268  Kraaij, Carlos   Veenendaal  NL  1:57:55   
2269  Haasbroek, Dirk    Hoorn Nh  NL  1:57:55   
2270  Heerink, Gerard   Lemelerveld  NL  1:57:56   
2271  Veen, Wim van  Mydrecht  NL  1:57:57   
2272  Haas, Rahem de  Almere  NL  1:57:57   
2273  Heinen, Henk    Amsterdam  NL  1:57:57   
2274  Simons, Dick   Diemen  NL  1:57:57   
2275  Hondeman, Hans    Zuidoostbeemster  NL  1:57:58   
2276  Dupont, Herbert    Amstelveen  NL  1:57:59   
2277  Baars, Tom    Amsterdam  NL  1:58:01   
2278  Wright, Graham    Hull  GB  1:58:03   
2279  Koot, Harrie    Amstelveen  NL  1:58:03   
2280  Sosef, Wim   Amsterdam  NL  1:58:03   
2281  Winkler, Lex   Amsterdam  NL  1:58:04   
2282  Kesauly, Jerry   Amsterdam  NL  1:58:04   
2283  Plooy, Pieter    Uithoorn  NL  1:58:05   
2284  Leeuwen, Janka van   Amsterdam  NL  1:58:06   
2285  Tellier, Andrť   Kortenhoef  NL  1:58:07   
2286  Lammers, Mathieu    Amsterdam  NL  1:58:09   
2287  Schultz, Gaya    Amsterdam  NL  1:58:10   
2288  Enneking, Maarten    Amsterdam  NL  1:58:11   
2289  Kors, Frank    s Hertogenbosch  NL  1:58:13   
2290  Noordam, Steven   Amsterdam  NL  1:58:13   
2291  Reitsma, Diederik    Hazerswoude Dorp  NL  1:58:14   
2292  Riley, Anthony    Mansfield Nottingham  GB  1:58:15   
2293  Clifton-Smith, Ellen    Nottinghamshire  GB  1:58:15   
2294  Powis, Julie    South Normathon, Alfreton  GB  1:58:15   
2295  Spruijt, Michael    Almere  NL  1:58:16   
2296  Weerd, Anna Elisabeth de  Amsterdam  NL  1:58:16   
2297  Spaan, Gerard   Zeewolde  NL  1:58:16   
2298  Prins, Mark   Frankfurt am Main  1:58:16   
2299  Moonen, Ingrid    Swifterbant  NL  1:58:18   
2300  Strobel, Herbert   Amstelveen  NL  1:58:18   
2301  Groet, Cor   Hensbroek  NL  1:58:18   
2302  Dekkers, Marko    Amsterdam  NL  1:58:18   
2303  Jager, Rik de  Naarden  NL  1:58:18   
2304  Leeuwen, Ricus van  Amsterdam  NL  1:58:19   
2305  Waasdorp, Victor   Amstelveen  NL  1:58:19   
2306  Vleeschhouwer, Rob    Amsterdam Zuidoost  NL  1:58:19   
2307  Dorsselaar, Maaike van  Utrecht  NL  1:58:20   
2308  Albers, Frank   Assendelft  NL  1:58:21   
2309  Cornelisse, Andrť    Amsterdam  NL  1:58:21   
2310  Boom, Hans    Ryswyk Zh  NL  1:58:22   
2311  Mattersdorfer, Martina   Amsterdam  NL  1:58:22   
2312  Breedijk, Ruud    Bodegraven  NL  1:58:23   
2313  Meijer, Marcel    Amsterdam Zuidoost  NL  1:58:23   
2314  Numan, Djoeke   Amsterdam  NL  1:58:23   
2315  Pasma, Margreet   Vyfhuizen  NL  1:58:23   
2316  Trommel, Michiel van  Amsterdam  NL  1:58:24   
2317  Koning, Wand de  Amsterdam  NL  1:58:26   
2318  Obdam, Arjan    Hoorn Nh  NL  1:58:28   
2319  Reiter, Thomas    Hoorn Nh  NL  1:58:28   
2320  McNally, Peter    Beverley  GB  1:58:28   
2321  Mul, Gert   Almere  NL  1:58:29   
2322  Clements, Bridget    Harpenden  GB  1:58:29   
2323  Ropert, Annette    Vannes  1:58:30   
2324  Dano, Odile    Ploeren  1:58:30   
2325  Dingemans, Marc    Oosterhout Nb  NL  1:58:31   
2326  Kyrkjebo, Fadnes, Annbjorg   Ulset  1:58:31   
2327  Hammega, Margo   Hoofddorp  NL  1:58:31   
2328  Goot, Jaap v/d  Emmeloord  NL  1:58:32   
2329  Kool, Arie    Almere  NL  1:58:33   
2330  Wielen, Dorie v/d  Lent  NL  1:58:33   
2331  Reaume, Marc-Antoine    Montrouge  1:58:33   
2332  Roos, Frans   Oegstgeest  NL  1:58:33   
2333  Boer, Carlinde de  Nymegen  NL  1:58:34   
2334  Heida, Kerst    Harlingen  NL  1:58:35   
2335  Linzell, Daphne    Alkmaar  NL  1:58:35   
2336  Spiegelenburg, Henny    Amsterdam  NL  1:58:35   
2337  Vaart, Ton v/d  Amsterdam  NL  1:58:36   
2338  Hauet, Yvo    Amstelveen  NL  1:58:37   
2339  Gaalen, Mathijs van   Aalsmeer  NL  1:58:37   
2340  Mohammed, Mustafa   Hohenecken  1:58:37   
2341  Hanekamp, Peter    Amsterdam  NL  1:58:38   
2342  Westerloo, Cor van  Maarssen  NL  1:58:38   
2343  Janssen, Remco   Amsterdam  NL  1:58:40   
2344  Schuurman, Janine    Amsterdam  NL  1:58:41   
2345  Barkey Wolf, Minouque    Amsterdam  NL  1:58:41   
2346  Hagen, Sven    Oosthuizen  NL  1:58:42   
2347  Kotje, Ivo   Amsterdam Zuidoost  NL  1:58:42   
2348  Gorency, Sylvaine    Paris  1:58:42   
2349  Hahne, Gunther   Amstelveen  NL  1:58:47   
2350  Clement, Elisabeth    Chantilly  1:58:48   
2351  Swan, Stephen    Harpenden  GB  1:58:48   
2352  Moolenaar, Fred   Amsterdam  NL  1:58:48   
2353  Laanstra, Reinout    Haarlem  NL  1:58:49   
2354  Smith, Elliot   s Gravenhage  NL  1:58:49   
2355  Leeuw, Gerrit de  Heerenveen  NL  1:58:49   
2356  Rooney, Jason   Rushden  GB  1:58:49   
2357  Manen, Job van  Rotterdam  NL  1:58:50   
2358  Steenaart, Jelmer    Amsterdam  NL  1:58:51   
2359  Cecilia, Corina   Amsterdam Zuidoost  NL  1:58:51   
2360  Kuyer, Frank    Amsterdam  NL  1:58:53   
2361  Philippart-Alcock, Adrian    Amsterdam  NL  1:58:54   
2362  Reiss, Dick    Badhoevedorp  NL  1:58:54   
2363  Meijer, Lonneke de  Amsterdam  NL  1:58:56   
2364  Verheyen, Wim   antwerpen  1:58:59   
2365  Tang, Reinier    Vreeland  NL  1:59:00   
2366  Mooij, Susanne    Almere  NL  1:59:01   
2367  Busker, Kees    Almere  NL  1:59:01   
2368  Borgund, Erlend    Rotterdam  NL  1:59:02   
2369  Kleijwegt, Aline    Purmerend  NL  1:59:02   
2370  Dooper, Erik    Amsterdam  NL  1:59:02   
2371  Dantzig, Willem   Amsterdam  NL  1:59:02   
2372  Penn, David    Leiden  NL  1:59:03   
2373  Pettinger, Michele    Aptos, California  USA  1:59:03   
2374  Lanenga, Martin    Zwolle  NL  1:59:04   
2375  Hofmeijer, Herald   Amsterdam  NL  1:59:04   
2376  Kruijff, Maarten de  Rotterdam  NL  1:59:05   
2377  Bakker, Dirk   Amstelveen  NL  1:59:06   
2378  Smit, Carla    Haarlem  NL  1:59:07   
2379  Os, Henk den   Amsterdam  NL  1:59:07   
2380  Willemsen, Sylvia   veenendaal  NL  1:59:09   
2381  Jurna, Sybrand   Ymuiden  NL  1:59:10   
2382  Barlow, Steve    Amsterdam  NL  1:59:11   
2383  Groen, Marijke   Amsterdam  NL  1:59:12   
2384  Ronteltap, Tamara    Amsterdam  NL  1:59:14   
2385  Haan, Gertjan de  Almere  NL  1:59:15   
2386  Klaase, Frans    Hoorn Nh  NL  1:59:15   
2387  Mechelen, Rob  van  Rotterdam  NL  1:59:16   
2388  Mcghie, Natasha    London  GB  1:59:17   
2389  Veen- van Amstel, Henny van  Almere  NL  1:59:17   
2390  Bergeron, Lela    London  GB  1:59:17   
2391  Hartman, Angela    Rotterdam  NL  1:59:17   
2392  Behr, Jennifer    Rotterdam  NL  1:59:17   
2393  Zito, Stephanie    Rotterdam  NL  1:59:18   
2394  Harnisch, Esther    Amsterdam  NL  1:59:20   
2395  Voogel, Marrie    Amsterdam  NL  1:59:21   
2396  Viljanen, Maarit   Brussel  1:59:21   
2397  Geddes, Lorraine    Westhill Inverness  GB  1:59:22   
2398  Taeymans, Erik   Zandhoven  1:59:22   
2399  Meinders, Maurice   s Gravenhage  NL  1:59:23   
2400  Flapper, Paul   Haarlem  NL  1:59:23   
2401  Thouviot-Mazier, Helene    Strasbourg  1:59:23   
2402  Aufenacker, Jan    Mydrecht  NL  1:59:24   
2403  Young, Nicola    Northwood, Middlesex  GB  1:59:26   
2404  Bayly, Sara    London  GB  1:59:26   
2405  Berkhout, Jan Jaap    Amsterdam  NL  1:59:26   
2406  Ranzijn, Bas    Krommenie  NL  1:59:27   
2407  Santen, Peter van  Heerhugowaard  NL  1:59:28   
2408  Parinussa, Joop   Weesp  NL  1:59:29   
2409  Zecha, Edo    Amsterdam  NL  1:59:30   
2410  Weichs, Joost de  Amsterdam  NL  1:59:31   
2411  Cleyndert, Mark Jan    Amsterdam  NL  1:59:31   
2412  Scheeres, Tom    Beverwijk  NL  1:59:31   
2413  Denis, Martine    Anstaing  1:59:31   
2414  Elmouttahid, Boubker    Den Haag  NL  1:59:32   
2415  Ferguson, Pamela    London  GB  1:59:36   
2416  Wagemaker, Piet    Huizen  NL  1:59:38   
2417  Damen, Vincent    Amsterdam  NL  1:59:39   
2418  Juza, Philippe    Issy-les-Moulineaux  1:59:40   
2419  Hartog, Epco    Amsterdam  NL  1:59:41   
2420  Achterberg, Walter   Amsterdam Zuidoost  NL  1:59:41   
2421  Yildirim, Ali riza   Amsterdam  NL  1:59:45   
2422  Schwickert, Michael    Nordhorn  1:59:46   
2423  Jespersen, Inge    Struer  DK  1:59:47   
2424  Parkinson, Tom   Amsterdam  NL  1:59:47   
2425  Maelzer, Simon   Wiltshire  GB  1:59:52   
2426  Karel, Michel   Wognum  NL  1:59:52   
2427  Ligthart, Rick   Amsterdam Zuidoost  NL  1:59:52   
2428  Kamp, Leo   Hilversum  NL  1:59:53   
2429  Grift, Jan van der  Gouda  NL  1:59:55   
2430  Albert de la Bruheze, Adri   Hengelo Ov  NL  1:59:56   
2431  Doorgeest, Simon    Zaandam  NL  1:59:57   
2432  Verhagen, Kolinda    Soest  NL  1:59:57   
2433  Jacobs, Ruud   Amsterdam  NL  1:59:57   
2434  Verhagen, Peter    Soest  NL  1:59:58   
2435  Nikkels, Ingrid   Holten  NL  1:59:59   
2436  Konjer-belt, Jutta   nordhorn  2:00:00   
2437  Maelzer, Justin   Amsterdam  NL  2:00:00   
2438  Berga, Henk   Oostzaan  NL  2:00:00   
2439  Vijverberg, Jeroen    Amsterdam  NL  2:00:01   
2440  Bruijn, Julie de  New York  USA  2:00:02   
2441  Tier, Lindsey    London  GB  2:00:02   
2442  Verkleij, Ginette   Amsterdam  NL  2:00:02   
2443  Markt, Anita   Delft  NL  2:00:03   
2444  Bohrer, Karl-Heinz   Haltern am See  2:00:07   
2445  Riet, Nic v/d  Amsterdam  NL  2:00:08   
2446  Werve-de Groot, Marjan v/d  Wierden  NL  2:00:08   
2447  Kovacs, Edwin    Bruehl  2:00:08   
2448  Werve, Marjan v/d  Hilversum  NL  2:00:09   
2449  Heese, Theo van  Castricum  NL  2:00:09   
2450  Sjoukes-Kubbe, Desiree   Amsterdam Zuidoost  NL  2:00:12   
2451  Verhoef, Bettine    Amsterdam  NL  2:00:12   
2452  Schoordijk, Karin    Amsterdam  NL  2:00:12   
2453  Helm, Jurjen v/d  Maartensdyk  NL  2:00:12   
2454  Helsloot, Edwin    Almere  NL  2:00:13   
2455  Longley, Douglas    Weston, Northants  GB  2:00:13   
2456  Kappen, Ron    Almere  NL  2:00:13   
2457  Grapendaal, W    Wyk Aan Zee  NL  2:00:14   
2458  Schipperen, Roos   Raamsdonksveer  NL  2:00:14   
2459  Bos, D    Beverwyk  NL  2:00:14   
2460  Guillou, JoŽl    Gennevilliers Cedex  2:00:15   
2461  Lelou, DaniŽl    Gennevilliers Cedex  2:00:15   
2462  Tol, Petra  van  Amsterdam  NL  2:00:16   
2463  Beek, Monique   Weesp  NL  2:00:19   
2464  Reus, Frits de  Amsterdam  NL  2:00:20   
2465  Weele, Ton v/d  s Gravenhage  NL  2:00:21   
2466  Koopman, Jan    Wormer  NL  2:00:21   
2467  Vansweevelt, Rachelle   Geel  NL  2:00:22   
2468  Klarenbeek, Michel    Almere  NL  2:00:23   
2469  Jacobs, Ronald    Amsterdam  NL  2:00:23   
2470  Dijk, Frank van  Alkmaar  NL  2:00:24   
2471  Scherphof, Gerbert   Vught  NL  2:00:24   
2472  Bosboom, Maxim    Zaandam  NL  2:00:24   
2473  Mikkelsen, Jorunn   MjolkersŚen  2:00:28   
2474  Berge, Thea v/d  Hazerswoude Dorp  NL  2:00:28   
2475  Hoornenborg, Bert   Leimuiden  NL  2:00:28   
2476  Kroft-Steevert, Marjan v/d  Overveen  NL  2:00:29   
2477  Catry, Anne    Dessel  2:00:29   
2478  Clerc, M    Wilnis  NL  2:00:29   
2479  Bouwman, Ronald    Amsterdam  NL  2:00:30   
2480  Nieuwendam, Ronald    Amsterdam Zuidoost  NL  2:00:31   
2481  houdt, Eric van  Dessel  2:00:31   
2482  Meijer, L    Amsterdam  NL  2:00:31   
2483  Biemans, Duco    Amsterdam  NL  2:00:31   
2484  Plas, Marc v/d  Sassenheim  NL  2:00:32   
2485  Kuijper-Uilenbroek, Hanneke   Den Helder  NL  2:00:33   
2486  Akkerman, Joep    Soest  NL  2:00:34   
2487  Kesteloo, Magda    Weesp  NL  2:00:34   
2488  Schans, Hein   Almere  NL  2:00:34   
2489  Ooijen, Bernij van  Stadskanaal  NL  2:00:35   
2490  Keijzer, Leo    s Gravenhage  NL  2:00:36   
2491  Caube, Astrid    Amsterdam  NL  2:00:38   
2492  Marceroli, Jeannine    Issy-les-Moulineaux  2:00:39   
2493  Gestel, Marian van  Zaandam  NL  2:00:40   
2494  Borg, Fred ter  Amsterdam  NL  2:00:41   
2495  Smeltink, Frank    Amsterdam  NL  2:00:43   
2496  Kurppa, Katja    Turku  SF  2:00:44   
2497  Bacot, Claude    Montrouge  2:00:44   
2498  Dunnik, Ferry   Amsterdam Zuidoost  NL  2:00:44   
2499  Salhi, Rachid   Amsterdam  NL  2:00:44   
2500  Wilson, Stanley   Amsterdam  NL  2:00:46