Klik op deze link voor Programmatuur voor organisaties
Running Running SBO AutomationSBO Automation
Klik op deze link als u niet of niet correct in de uitslag voorkomt.(Select this link if you cannot find your results)

Klik op deze link voor een toelichting op de uitslag van een bepaald evenement.
Evenementen: TVA02
 
Pagina 1 : 1
Klas. Naam Vereniging Land Brutotijd Nettotijd Tussentijd
Kigen, Wilson    Kenia  KEN  0:58:47  0:58:47   
Rop, Rodgers    Kenia    0:58:48  0:58:44   
Cheboiboch, Christopher    Kenia  KEN  0:58:53  0:58:49   
Gwako, John    Kenia  KEN  0:58:59  0:58:53   
Kosgei Kimutai, Benjamin    Kenia  KEN  0:59:13  0:59:09   
Kiplagat, William    Kenia    0:59:21  0:59:13   
Utrainen, Jussi    Finland  SF  1:00:22  1:00:18   
Allaert, Koen    BelgiŽ  1:01:25  1:01:21   
Rongo, Samuel Olengura    Kenia  KEN  1:01:45  1:01:41   
10  Strik, Neals    GAC    1:01:52  1:01:48   
11  Broek, Hugo v/d  AV Castricum    1:01:57  1:01:52   
12  Gielen, Marco   Scopias    1:02:05  1:02:00   
13  Aitnafa, Aiduna    PSV Atletiek    1:02:12  1:02:07   
14  Baliga, Jamal    Marokko  MA  1:02:50  1:02:45   
15  Raymaekers, Koen    Hellas    1:02:52  1:02:52   
16  Bergman, Magnus    Zweden  1:02:58  1:02:54   
17  Pacquť, Mark    Haag Atletiek    1:03:36  1:03:32   
18  Heeren, Toon    Loopteam Ed Sligchers    1:03:41  1:03:41   
19  Geyte, Gino van  BelgiŽ  1:03:54  1:03:54   
20  Voogt, Eelco de  ARV Ilion    1:03:55  1:03:47   
21  Kanfaoui, Said    AV Gouda    1:04:10  1:04:06   
22  Woldemariam, Fransua   AV Zuidwal    1:04:50  1:04:45   
23  Laros, Marcel    AV Sprint    1:04:54  1:04:49   
24  Hallen, Patrick    Zweden  1:05:00  1:04:56   
25  Schaar, Jan-Willem    AV Parthenon    1:05:09  1:05:04   
26  Bergen, Gert van  AV Phanos    1:05:22  1:05:17   
27  Chrifi, Mokhtar    Seven Hills Running Team    1:05:33  1:05:27   
28  Lensen, Twan    AV Venray Regio    1:05:41  1:05:41   
29  Woldemeskel, Tadesse    PSV Atletiek    1:05:52  1:05:52   
30  Berg, Arno v/d  Sportlust    1:05:54  1:05:54   
31  Keijsers, Noel    AV Nijmegen    1:06:08  1:06:00   
32  Broek, Dick v/d  AV Pijnenburg    1:06:19  1:06:14   
33  Ombouma-Ngoye, Gustave    PSV Atletiek    1:06:40  1:06:40   
34  Knegt, Jaap de  Rotterdam Atletiek    1:06:44  1:06:37   
35  Wubben, Hans   AAV '36    1:06:51  1:06:45   
36  Duijvenvoorde, Jaap van  Leiden Atletiek  NL  1:07:17  1:07:07   
37  Grasman, Remco   AV Almere '81  NL  1:07:23  1:07:16   
38  Jansen, Dolf    AV '23    1:07:28  1:07:28   
39  Kok, Benjamin   AV Impala    1:07:28  1:07:21   
40  Intveen, Danny   ARV Ilion    1:07:50  1:07:50   
41  Wagner, Eddy   AV Suomi    1:07:59  1:07:49   
42  Kuper, Arjen    GVAV Rapiditas    1:08:10  1:08:04   
43  Muhlebach, Sacha   AV Monnickendam    1:08:59  1:08:49   
44  Jonge, Ronald de  Loopgroep PK  NL  1:09:18  1:09:12   
45  Bree, Remco de  Hellas    1:09:48  1:09:42   
46  Clevett, Richard   GAC  NL  1:10:50  1:10:42   
47  Aitrahou, Brahim   AV Atos    1:11:01  1:10:52   
48  Springer, Sam   Leiden Road Runners Club    1:11:37  1:11:28   
49  Boer, H.W. de  AAV '36    1:12:39  1:12:32   
50  Riksen, R.J.E.    STB    1:13:16  1:13:05   
51  Waal, Job v/d  Haag Atletiek  NL  1:13:23  1:13:15   
52  Graaf, Robbert-Jan de  Haag Atletiek  NL  1:13:31  1:13:17   
53  Doorschodt, Edward    Haag Atletiek    1:13:36  1:13:23   
54  Janmaat, Piotr   AV Phanos    1:13:38  1:13:26   
55  Harnisfeger, Dirk    Geen  1:13:51  1:13:39   
56  Vos, Wilko de  AV '56    1:14:04  1:13:52   
57  Meeuwsen, Maarten   AV Nijmegen  NL  1:14:50  1:14:36   
58  Zwinkels, Jelle   Olympus '70    1:14:58  1:14:45   
59  Noordam, Elebert   ARV Ilion    1:15:01  1:14:48   
60  Grauw, Marco de  Hellas  NL  1:15:28  1:15:18   
61  Vos, Martijn   Loopgroep PK    1:15:56  1:15:29   
62  Wekx, Peter Derk   KAV Holland    1:16:44  1:16:32   
63  Tettero, A.S.M.    Haag Atletiek    1:17:01  1:16:48   
64  Rietdijk, Jan   AAV '36  NL  1:17:21  1:17:10   
65  Wiegman, Manfred   PAC    1:17:37  1:17:14   
66  Gray, Darren   Geen  NL  1:17:53  1:17:40   
67  Kouwenhoven, Wil   Loopgroep PK  NL  1:18:25  1:18:09   
68  Out, M.J.M.    Haag Atletiek    1:19:11  1:18:54   
69  Alhaeuser, Jochen   Loopgroep Aart Stigter  1:19:23  1:19:11   
70  Berk, Adrie v/d  Tilburg Road Runners    1:19:29  1:19:07   
71  Eijk, Frank van  Loopgroep PK    1:19:40  1:19:28   
72  Rossum, Fred    Loopgroep PK    1:19:52  1:19:37   
73  Donkers, Jan-Willem   Loopgroep PK    1:20:03  1:19:36   
74  Kok, R.D.    AV Nijmegen    1:20:38  1:20:23   
75  Breda, Johan van  AV Typhoon  NL  1:20:43  1:20:19   
76  Fase, A.    AV '47    1:20:44  1:20:22   
77  Steenbergh, Tim   AV Phanos    1:21:01  1:20:42   
78  Jong, Alwin de  AAV '36    1:21:11  1:20:48   
79  Hoogenraad, Marco   Veteranen Nederland  NL  1:21:37  1:21:20   
80  Veen, W v/d  AV Start '78    1:21:43  1:21:31   
81  Vink, H    Sportclub Reeuwijk    1:21:45  1:21:24   
82  Mulder, Jan Hendrik    Loopgroep PK  NL  1:21:49  1:21:23   
83  Mourabite, Sadik El  PSV Atletiek    1:21:53  1:21:46   
84  Munnik, Grant de  Loopgroep PK  NL  1:22:01  1:21:39   
85  Mulder, Raoul    The Hague Road Runners    1:22:07  1:21:46   
86  Zajac, Ton   Leiden Atletiek  NL  1:22:09  1:21:49   
87  Duijvekam, Rene    AV '23    1:22:20  1:21:51   
88  Sweep, Ton   AV '23  NL  1:22:26  1:22:04   
89  Holterman, Roger   Loopgroep PK    1:23:36  1:23:20   
90  Langen, Hans van  Loopservice NL    1:24:37  1:24:20   
91  Joustra, Rob    AV NSL    1:24:45  1:24:36   
92  Riemsdijk, Ivo van  AV '23  NL  1:24:45  1:24:17   
93  Maurik, Ruud van  AAV '36    1:24:52  1:24:34   
94  Paardekooper, H   Loopgroep PK  NL  1:25:50  1:25:41   
95  Rens, Jan       1:27:02  1:26:38   
96  Heruer, Martin   Loopgroep PK    1:27:08  1:26:52   
97  Fisser, Fred    AV Marvel    1:27:26  1:27:10   
98  Peters, Uwe   NSAV 't Haasje    1:27:58  1:27:43   
99  Schmal, F.    AAV '36    1:28:47  1:28:23   
100  Haven, M.P. v/d  AAV '36    1:29:52  1:29:27   
101  Wolf, Florus Jan de  AV NSL  NL  1:31:42  1:31:10   
102  Kaewkokua, Moul    Loopgroep PK    1:33:06  1:32:49   
103  Bogaard, Anne   ARV Ilion    1:33:31  1:33:15   
104  Hilverda, Remco    AV Altis    1:34:06  1:33:35   
105  Nepomucena, S.N.    Haag Atletiek    1:35:27  1:35:09   
106  Krijtenberg, Marcel   AKU    1:35:47  1:35:14   
107  Tel, Marco   AV Zaanland    1:37:24  1:36:58   
108  Markwat, Ron    AV Aalsmeer    1:38:07  1:37:40   
109  Blom, Peer   EAV Olympia  NL  1:40:13  1:39:41   
110  Jutte, S.    Haag Atletiek    1:40:23  1:39:53   
111  Eelkema, Ray   Loopgroep PK    1:40:42  1:40:24   
112  Wildenburg, Adje   AV Aalsmeer    1:41:23  1:40:56   
113  Cevat, Nmartin   AV Monnickendam    1:42:08  1:41:49   
114  Honhoff, J   AKU    1:54:43  1:54:10